LomiTravels oferuje najlepsze jednodniowe wycieczki z Helsinek

Dołącz do nas, aby odkryć piękną przyrodę i miejsca kulturalne wokół Helsinek!

Specjalizujemy się w indywidualnych wycieczkach przyrodniczych i kulturalnych (1-8 osób). Wszystkie nasze wycieczki obejmują lokalnego przewodnika i transport w obie strony z centrum Helsinek. Językiem przewodnim jest język angielski.

Mamy codzienne zaplanowane wycieczki, które są łatwe do rezerwacji i uczestniczenia. Sprawdź nasz kalendarz podróży!

LomiTravels organizuje różnorodne wycieczki przyrodnicze i kulturalne po okolicach Helsinek. Odkryj z nami piękne fińskie parki narodowe, lasy i jeziora: dużo czystego powietrza, drzewa i skały pokryte porostem i "kocami" z mchu. Ciesz się spokojnym pięknem tych wyjątkowych krajobrazów podczas krótkich spacerów w sród przyrody.

Możesz doswiadczyć prawdziwą fińską saunę. Odwiedzenie światowej sławy tradycyjnej fińskiej sauny umożliwia zarówno relaks umysłowy jak i fizyczny. Po saunie można pływać w pięknym jeziorze zarówno latem, jak i zimą.

Zapraszamy do zwiedzenia domu Jeana Sibeliusa na całym świecie znanego kompozytor, jak i również do średniowiecznego Porvoo, wedrówki wzdłuż wąskich brukowanych uliczek otoczonych kolorowymi zabytkowymi drewnianymi budynkami. Po tym czasie można odwiedzić malownicze małe sklepy, pchle targi i urocze kawiarnie.

Możesz również zapytać o prywatną opcje wyjazdu z naszych ofert wycieczek lub możemy zorganizować dla Ciebie indywidualną podróż zgodnie z Twoimi życzeniami. Można również połączyć oprowadzenie po Helsinkach podczas prywatnej wycieczki. Możemy również zorganizować całodniową wycieczkę, jeśli chcesz zobaczyć np. Misia Pande  w Ähtäri Zoo (300 km od Helsinek).
Bezpłatny odbiór i przywóz jest możliwy wszędzie w rejonie Helsinek, np. wszystkie hotele i terminale statków wycieczkowych. Możesz łatwo skontaktować się z nami, wypełniając wniosek lub wysyłając wiadomość e-mail. Z przyjemnoscią opowiemy Tobie więcej o różnych możliwościach i doświadczeniach z naturą!

Nasze wyjazdy nie wymagaja specjalnej kondycji fizycznej i przeznaczone sa dla wszystkich. Głównym celem wycieczki jest spotkanie z dziką przyrodą i kulturowe doświadczenia. Większość naszych wycieczek obejmuje małą przekąskę (pierogi karelskie, bułki cynamonowe, ciastka, sok, herbata). Jeśli masz jakieś specjalne życzenia, skontaktuj się z nami przed wyjazdem i zrobimy wszystko żeby to zrealizować. Zalecamy odzież według warunków pogody. Buty trekingowe są idealne, ale można też przetrwać dzięki zwykłym butom do chodzenia lub trampkom. Jeśli pada deszcz, mamy poncha do pożyczenia.

Życzymy udanego pobytu w Finlandii!

Witamy! Tervetuloa!